9466 Sockerskål på ..
Såld: 1.700 kr
Såldes den 20 februari 2023 -
5121 Sockerskål på ..
silver, Italien, vikt. 115 g ca, höjd: 11 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 augusti 2014 -
4073 Sockerskål på ..
Såld: 3.800 kr
Såldes den 14 april 2014
5229 Sockerskål på ..
Nysilver, AG Dufva, höjd: 33
Såld: 850 kr
Såldes den 26 september 2011 -
1620 Sockerskål på ..
Nysilver, Braese, höjd: 35
Såld: 800 kr
Såldes den 23 februari 2009 -
8667 Sockerskål på ..
nysilver, invändigt förgylld, höjd: 28
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2008
7107 Strösockerskål..
silver, 1822, höjd: 25, (en fot saknas)
Såld: 2.500 kr
Såldes den 8 januari 2007 -
3759 Sockerskål på ..
höjd: 26 + sockerströare, Nysilver
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2006 -
2137 Sockerskål på ..
nysilver, 1800-tal, höjd: 32
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2005